pokoj dziecka

Pokój dziecka, jak żaden inny w mieszkaniu, na przestrzeni lat ulega ciągłym zmianom. Tym bardziej, jeśli jest to pokój dziewczynki.

Taka przestrzeń musi być zarazem wyjątkowa i uniwersalna. Przy odrobinie wyobraźni i odpowiedniej analizie potrzeb klienta można stworzyć miejsce, które dla naszej pociechy może być spełnieniem marzeń.

Prezentowane dwie koncepcje kolorystyczne pokoju zostały zaprojektowane dla małej dziewczynki. Pierwsza koncepcja, stonowana w swoich barwach, jest uniwersalną wersją dla każdego dziecka. Druga natomiast skierowana jest bardziej dla dziewczynek 🙂 Cały pokój charakteryzuje spokojny wystrój, będącym tłem dla ozdób- zabawek, zdjęć oraz wszelkiego rodzaju prezentów. Brak dominujących elementów sprawia, że tło wnętrza będzie doskonale współgrać bez względu na zmieniające się dekoracje.

Wszystkie materiały, których użyliśmy w tym projekcie, zostały dobrane ze względu na swoje przeznaczenie. Mają “pomagać” w utrzymaniu czystości, być wygodne i przede wszystkim bezpieczne. Miękkie panele wokół łóżka nie tylko utrzymują ścianę w czystości, ale również umożliwiają komfortowe siedzenie na łóżku i oparcie się o ścianę. Prezentowany pokój dziewczynki jest jej małym królestwem. Znajduje się w nim nowoczesna interpretacja mebli dla małej księżniczki. Wyposażenie zostało specjalnie zaprojektowane dla tej realizacji. Jedną z wytycznych dla projektu było umożliwienie małej lokatorce samodzielnego korzystania z mebli powoli ją usamodzielniając 🙂

powrót<<<