pracownia

yv design to pracownia architektury z siedzibą we Wrocławiu. Zajmujemy się opracowywaniem zadań z zakresu projektowania budynkówaranżacji wnętrzdesignu oraz grafiki użytkowej.

 

Projektując tworzymy przestrzeń, która jest połączeniem rozwiązań funkcjonalnych i estetycznych. Architektura to nasza pasja, dlatego do wykonywanych zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Zapewniamy profesjonalną obsługę przed, w trakcie i po ukończeniu projektu. Każdy projekt wykonujemy kompleksowo, dostosowując formę do potrzeb inwestycji.

 

Naszym celem jest tworzenie miejsc, które odzwierciedlają charakter użytkownika jednocześnie zwiększając komfort życia. Poszukujemy oryginalnych i wyjątkowych rozwiązań, które łączą indywidualne potrzeby klienta ze sztuką estetyki oraz wymaganiami stawianymi każdej realizacji w architekturze. Bez problemu odnajdujemy się we współczesnych nurtach kreowania przestrzeni, dzięki czemu mają Państwo pewność, że dostarczymy świeże i funkcjonalne rozwiązania. Spoglądamy na projekt z wielu zupełnie różnych perspektyw, co pozwala nam przekształcić wizję nawet najbardziej niespotykanych pomysłów w rzeczywistość. Projektowanie jest naszą pasją. Łączymy ją z szerokimi kompetencjami, a to pozwala nam w pełni angażować się w każdy wykonywany projekt.

nasza filozofia

Funkcjonalność – funkcjonalny oznacza użyteczny. Podczas opracowania koncepcji odpowiadamy na wiele pytań związanych z przeznaczeniem projektu. Pozwala nam to wykorzystać zastaną przestrzeń w sposób efektywny i praktyczny.

 

Estetyka – wystarczy dobrać odpowiednią formę, która połączy funkcjonalność z estetyką. Dobrze dobrana forma może tworzyć miejsca jednocześnie piękne oraz użyteczne. Miejsca, które się pamięta.

Indywidualizm – na początku każdego projektu jest pomysł, a dobry pomysł to taki, który jest świeży, unikalny. Nie istnieją uniwersalne projekty, które są dobre. Koncept musi być niepowtarzalny 

 

Szczegół – kluczem do idealnej całości jest odpowiednia dbałość o detale. To one mają decydujący wpływ na całokształt projektu. Podczas pracy zwracamy uwagę na każdy niuans, dzięki czemu całość jest spójna i uporządkowana. 

 

   

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do galerii projektów. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.